Kaip su dabartinėmis jūsų išlaidomis marketingui ir pardavimams, per vienus metus įmonės pardavimus garantuotai padvigubinti?

Viena nedidelė įmonė, savo marketingo ir pardavimo sistemose naudojo standartinius, daugumai gerai pažįstamus įrankius: nuolat tobulino ir pagal google paieškos sistemų reikalavimus optimizavo savo įmonės tinklalapį, pildė savo fb puslapį, pirko kontekstinę google ir fb reklamą, ir t.t. Įmonėje dirbo geri pardavėjai, kuriems buvo mokami gan dideli atlyginimai ir jie bendraudami su klientais visuomet stengėsi parduoti kuo daugiau prekių. Įmonės vadovas siekdamas padidinti įmonės pardavimus, samdė komunikacijos specialistus, konsultavosi su pardavimų didinimo konsultantais, nuolat rinkdavo įvairius patarimus iš verslo partnerių ir kolegų verslininkų. Pagrindiniai įmonės produktai buvo vieni iš geriausiu rinkoje, jų pardavimai augo, bet lėtai ir nestabiliai. Kartais atsitikdavo netikėtos „duobės”, kai kažkokį laiko tarpą išviso nebuvo parduodama nieko iš įmonės siūlomų produktų asortimento. Dar kartais pasitaikydavo tokie pirkėjai, kurie uždelsdavo su galutiniu atsiskaitymu ir įmonės vadovas buvo priverstas jiems dažnai skambinti ir reikalauti sumokėti skolą. Nors įmonės vadovas ir darbuotojai žinojo, kad jų produktai parduodami už gerą kainą ir yra daug kokybiškesni už konkurentų, bet potencialiems klientams šie produktai atrodė lygiai taip pat kaip ir kitų šioje nišoje esančių įmonių tik brangesni. Ir potencialiems klientams tinkamai perduoti informaciją apie produkto vertę niekaip nesigaudavo nei skleidžiant informaciją viešojoje erdvėje, nei betarpiškai bendraujant su potencialiu klientu. Ir nors iš pirmo žvilgsnio kažkokių ypatingų trūkumų įmonės pardavimuose ir marketinge nebuvo, tačiau tie nelabai aiškūs ir nedideli trūkumai lėmė tai, kad įmonėje pardavimų buvo nedaug, pelnas augo labai lėtai ir dar labai svyruojant.

Kai šioje įmonėje pradėjau tvarkyti pardavimų sistemą, įdegiau tik kelis, visai nedidelius įmonės marketingo ir pardavimų sistemos patobulinimus. Šie patobulinimai buvo būtent tokie, kokių ir reikėjo, ir įdiegti tinkamu būdu, todėl įmonės pardavimai per tris mėnesius beveik padvigubėjo.  Buvo atsisakyta pirkti kontekstines reklamas, nustota pirkti paslaugą – puslapio kėlimo pagal raktinius žodžius į pirmas google paieškos eilutes, atlikti keli tekstų koregavimai įmonės tinklalapyje, visai kitaip pradėtas pildyti įmonės fb puslapis, buvo nufilmuoti ir įdėti keli iš pirmo žvilgsnio labai keisti, visai paprasti video filmukai, bet jų turinys buvo ypatingai veiksmingas. Pakeista pasiūlymų klientams rengimo ir teikimo metodika.

Viskas buvo padaryta pagal Pareto principą, tai yra patobulinimai buvo tik tie kurių ir reikėjo, gerai apgalvotose vietose, su tiksliai apibrėžtu, iki smulkmenų apgalvotu, pažangiausias marketingo technologijas atitinkančiu turiniu. Nors įmonėje galėjau toliau tobulinti jau įdiegtus ir dar diegti apie 10 kitų labai veiksmingų, ne tik Lietuvos, bet ir daugelyje kitų rinkų mažai kam žinomų ir daugumai verslininkų dar sunkiai suprantamų klientų pritraukimo ir pardavimų kėlimo priemonių, bet jų jau nelabai reikėjo. Pardavimų ir užsakymų kiekiai pakilo į tokį lygi, kad įmonės darbuotojai  vos spėjo aptarnauti klientus. Įmonės apyvartos ir pelnas pradėjo sparčiai augti. Įmonės vadovas supratęs, kad dabar jo įmonėje klientų pritraukimo ir pardavimo įrankiai veikia puikiai, atsipalaidavo ir galėjo užsiimti paprastesniais, produktų tiekimo, įmonės aprūpinimo, naujų darbuotojų priėmimo ir finansų valdymo klausimais.

O kaip jūs savo įmonėje tobulinate marketingo ir pardavimų sistemas? Konsultuojatės su standartines žinias turinčiais komunikacijos ir marketingo specialistais, įmonės tinklalapyje ir spaudoje talpinate straipsnius, reklamuojatės lauko stenduose, fb puslapio administravimui samdote specialistą kuris nuolat ten rašo postus, siuntinėjate naujienlaiškius, įsidiegėte CRM sistemą, o jeigu turite savo youtube kanalą, į jį įkėlinėjate standartinius reklaminius filmukus?

O ar dažnai išdrįstate paanalizuoti, kokia gi priemonė realioje praktikoje geriausiai parduoda jūsų produktus? Kas konkrečiai paskatina žmogų tapti jūsų klientu ir kodėl?

Gerai paanalizuokite, – ar tai ne vis ta pati, patikimiausia, stabiliausia, paprasta ir gerai pažįstama priemonė, – nuolaidos?

Kaip ir daugumos šiuolaikinių verslų vadovai, jūs irgi mokate pinigus už įmonės tinklalapio optimizavimą google paieškos sistemose. Siekiate, kad potencialūs klientai ieškodami jūsų siūlomų paslaugų ir prekių internete, jūsų tinklalapį atrastu pirmame google paieškos puslapyje ir dar pačiame viršuje. Tam samdėte siauros specializacijos žmones, kurie diegė konkrečius google paieškos optimizavimo įrankius jūsų įmonės tinklalapiui ir jame skelbiamoms žinutėms. Jūs pastebite, kad paieškos optimizavimo algoritmai, google kontekstinių skelbimų, puslapio iškėlimo, retargetingo paslaugų pirkimas, padidina jūsų puslapio ir jame skelbiamos informacijos atradimą, bet ar tai ženkliai padidina pardavimus ir įmonės pelną? Tokios priemonės kažkiek padidina besikreipiančių žmonių kiekį, bet tas didesnis besikreipiančiųjų kiekis, dažniausiai ženkliai padidina pardavimų vadybininkų darbo krūvį, o ne pardavimus. Pardavėjams padaugėja bendravimo darbo, tačiau pardavimų skaičius dėl to didėja visai nedaug ir nestabiliai.

Kadangi su google priemonėmis savo tinklalapius optimizuoja jau beveik visos įmonės, tai šie įrankiai vis mažiau veiksmingi. O jeigu jūs google kontekstinių skelbimų, paieškos, retargetingo ir panašių įrankių pagalba išplatinate žinutes, kuriose turinis netinkamas, didžioji dalis pinigų, kuriuos jus sumokate už paspaudimus, iššvaistoma veltui. Nes potencialų klientą skatina pirkti ne tas faktas, kad jis jūs rado, o tas, ką jis sužinojo apie jūs iš jūsų žinutės jam. Tai yra jūsų marketingo – TURINYS.

Jeigu jūs, google paieškos priemones naudojate aktyviai ir jų pagalba greitai pasiekiate didelį kiekį potencialių klientų, tai virš 99% tų potencialių klientų nuo jūsų „pabėga“ ir daugiau niekada pas jūs negrįžta, jeigu jūsų kanaluose perduodamos informacijos TURINYS YRA NETINKAMAS. Taigi, dėl netinkamo turinio, google įrankių naudojimas vis mažiau skatina žmones kreiptis pas jūs, ir vis mažiau jums padeda pasiekti norimus pardavimų kiekius. Ar dar ilgai planuojate švaistyti savo pinigus Google priemonėms, kuriose transliuojamos žinutės jūsų potencialiems klientams juos atstumia nuo jūsų parduodamų produktų?

Jeigu perkate ir talpinate savo produkcijos reklamą žurnaluose, lauko reklamos stenduose, radijuje, gal net televizijoje, – kaip jūs paskaičiuojate tokios reklamos efektyvumą ir atsiperkamumą? Ar žinote kiek veltui iššvaistote pinigų, pirkdami silpno turinio ir dar brangią reklamą seno tipo marketingo kanaluose? O ar tiksliai žinote, kiek žmonių pas jūs ateina ir kažką perką pamate jūsų reklamą populiariuose ir plačiai lankomuose internetiniuose žinių portaluose?

Įmonės marketingo ir pardavimų temos yra vienos iš svarbiausiu kiekvienoje pelno siekiančioje įmonėje, todėl jūs apie tai dažnai bendraujate su savo pardavimų vadybininkais, sekate naujoves šioje sferoje, klausotės savo verslo kolegų patirčių marketinge ir pardavimuose. Gal jau samdėte įvairius pardavimo ir rinkodaros specialistus, verslo konsultantus, kurie jums pasakojo kaip tobulinti jūsų įmonės marketingo ir pardavimų sistemą. Bet ar jų patarimai leido jums įsidiegti nors vieną labai efektyvų įrankį, kuris garantuotai, išmatuojamai ir akivaizdžiai didina jūsų įmonės pardavimus? Ar kas iš jų išmokė jūs paprastos technologijos, kaip kasmet dvigubinti savo įmonės pardavimus? Ar pas jūs atsirado aiškus ir paprastas supratimas, – kaip mažiausiomis išlaidomis savo įmonėje visuomet turėti tiek klientų kiek jums ir reikia? Ar jums kartais neatrodo, kad dauguma tų, kurie demonstruoja savo žinias pardavimuose, iš tikro siekia ne padėti jums padidinti pardavimus, o tiesiog gauti iš jūsų pinigų už standartinę informaciją?

Šiais laikais, plačiai naudojami ir daugumai gerai žinomi marketingo ir pardavimų įrankiai ir priemonės, labai klaidina. Daugumos verslininkų galvose susidaro iliuziją, kad jeigu jie naudoja tuos pačius marketingo įrankius kaip ir dauguma, kurie jau tapo beveik standartiniais, tai reikia tiesiog šių marketingo įrankių ir priemonių naudoti daugiau, dažniau, intensyviau ir klientų padaugės. O ar jūs pagalvojate, kad jeigu jūs tais įrankiais ir priemonėmis naudojatės neteisingai, tai jūs didžiąją dalį savo klientų ne pritraukiate, o atstumiate? Ar pagalvojote, kad jeigu savo reklaminės informacijos turinį suformuluojate netinkamai, potencialūs klientai jūsų nesupranta ir eina pirkti kitur?

Paanalizuokite savo įmonės tinklalapio lankomumą. Greičiausiai pamatysite, kad iš tų žmonių, kurie peržiūri jūsų reklamas, panaršo jūsų tinklalapyje, jums paskambina ar parašo užklausas dėl jūsų produktų pirkimo mažiau nei 3 %. O iš tų kas parašo ar paskambina, realiai kažką pas jūs nuperką mažiau nei 30 %.

Jums atrodo, kad jūsų įmonėje dirba apmokyti ir savo produktą gerai išmanantys pardavimų vadybininkai. Jie visuomet atsako į skambučius ir su žmogumi kalbėdami telefonu kantriai atsakinėja į visus pašnekovo klausimus. Su potencialiais klientais kalbėdami gyvai, vadybininkai šypsosi, stengiasi kuo aiškiau išaiškinti ir parodyti visus jūsų įmonės parduodamų produktų privalumus. Sėdėdami prie kompiuterio ir pirštais greitai spaudinėdami klaviatūrą atrašinėja klientams į jų užklausas, kiekvienam potencialiam klientui ruošia ir siunčia pasiūlymus.

Bet ar jūs pastebite, kad iš tų potencialių klientų, kurie bendraują su jūsų vadybininkais, daugiau nei 70 % taip nieko ir nenuperka arba nuperka vieną ar du pigiausius produktus. Klientų aptarnavimui ir bendravimui su jais, jūsų vadybininkai gaišta daug laiko ir pastangų, bet didžioji dalis pardavėjų veiksmų, laukiamų pardavimo rezultatų neduoda. Ir dar vis pasitaiko klientai, kurie iš jūsų vadybininkų viską išsiaiškina apie produktus ir išeina pirkti pas jūsų konkurentus.

Jūs kiekvieną mėnesį matote kiek jums kainuoja verslo išlaikymas: patalpų nuoma, atlyginimų mokėjimas darbuotojams, buhalterijai, transporto išlaikymas, įvairios įrangos, kanceliarinių prekių nuolatiniai pirkimai ir t.t. Ir iš gaunamų įmonės pajamų pelno lieka visai nedaug. Norite, kad jūsų įmonėje pelno liktų daugiau ir jis didėtu griečiau, bet įmonės pajamos ir pelnai auga lėtai. Dar tie svyravimai, kai staiga kažkodėl stipriai sumažėja pardavimai ir pajamų vos užtenka kasmėnesinėms išlaidoms padengti.

Kartais rinkoje būna pakilimas, pardavimai auga, atrodo reikalai pasitaisys, bet tuomet didėja ir konkurentų kiekis ir nauji konkurentai dažnai siūlo kažką ir pigiau, ir stengiasi geriau atlikti paslaugas. Kartais konkurentai būna labai atkaklūs, įžūlus ir energingai siekia kuo daugiau klientų pritraukti sau, kad jums liktu kuo mažiau. O jeigu dar į rinką ir jūsų nišą ateina koks didelis konkurentas iš užsienio? Dar netikėtai sumano išeiti iš įmonės jūsų geriausias pardavėjas ar net keli. Arba jau anksčiau iš jūsų išėjęs pardavėjas įkuria naują įmonę ir stipriai konkuruoja su jumis.

Net jeigu šiuo metu jūsų įmonėje pardavimai geri ir didėjantys, jus gi suprantate, kokiais greičiais ir mastais šiais laikais viskas gali pasikeisti. Kartais užtenka visai nedidelės klaidos ir gražus įmonės pardavimų ir apyvartų augimas, gali bet kuriuo momentu greitai smukti žemyn. Pažiūrėkite kokia stipri ir galinga įmonė buvo Nokia, kaip jai puikiai sekėsi pardavinėti savo telefonus ir kaip greitai ji smuko žemyn. O pavyzdžiui ar žinote, kad Lietuvoje, per 2017 m. I ketvirtį bankroto procesai buvo pradėti 1860 įmonėms, lyginant 2017 m. I ketv. su 2016 m. atitinkamu laikotarpiu bankroto procesų skaičius išaugo 46,8 proc. Ir dauguma įmonių bankrutuoja todėl, kad staiga ir netikėtai pradeda smukti pardavimai.

Ir jeigu jūsų įmonėje nebus nubrėžta aiški pardavimų augimo ir didinimo strategija, jūs nebūsite pasiruošę pardavimų smukimui, jūs stipriai rizikuojate savo įmonės stabilumu. Netikėtas gaunamų pajamų sumažėjimas, gali jūs priversti daryti staigius, nenumatytus ir neapgalvotus sprendimus. Dėl pajamų sumažėjimo, jums gali tekti greitai imtis įmonės lėšų taupymo veiksmų. Pradėti staiga mažinti išlaidas, atleidinėti savo darbuotojus, pardavinėti turtą ar net išviso stabdyti įmonės veiklą. O juk nemaža dalis jūsų konkurentų, to tik ir laukia, kaip kuo greičiau jūs išstumti iš rinkos ir užimti jūsų jau paruoštą verslo nišą. Jeigu jūsų konkurentai pirmiau už jūs pradės taikyti geriausias pardavimų sistemas ir strategijas, šiuolaikinių technologijų pagalba jie jūs gali taip greitai nukonkuruoti, kad jūs net nespėsite susigaudyti. Ir jums beliks tik su nuostaba savęs ir savo kolegų klausinėti, – kur gi dingo visi mūsų klientai, pardavimai ir ką čia dabar daryti?

Kad viso to išvengti ir ramiai, užtikrintai didinti savo įmonės pardavimus ir stabiliai plėstis, viena įmonė pirmiausia susikūrė paprastą marketingo ir pardavimų didinimo strategiją. Tuomet sistematizavo savo rinkodaros ir pardavimų struktūrą, kad ji nebūtų priklausomos nuo gerų pardavėjų ir puikiai funkcionuotu, net jeigu pardavėjais dirba visai nepatyrę žmonės. Jie tinkamai suskirstė ir atskyrė įvairių pareigybių darbuotojų funkcijas. Atsakingi už naujų klientų pritraukimą pradėjo tiksliai atlikinėti reikiamus veiksmus ir naujai besikreipiančių klientų kiekis tapo pilnai kontroliuojamas ir bet kuriuo metu lengvai padidinamas. O atsakingi už pardavimus tiksliai žinojo, su kokių klientų apie ką kalbėti ir kokiam ką lengvai galima parduoti. Dar šios įmonės vadovas gavo tikslų strateginį planą, ką daryti tuo atveju, jeigu rinkoje atsiras konkurentai, kurie pradės pardavinėti tokius pat produktus, tik pigiau. Ką daryti jei prasidės šalies ekonominė krizė. Ir ši įmonė savo nišoje aišku iškarto išsiskyrė iš konkurentų ir pradėjo kas mėnesį stabiliai didinti pardavimus ir plėstis.

Ir jūs, jau dabar galite susikurti tokią savo įmonės marketingo ir pardavimų sistemą, kuri visuomet leis jums turėti norimą klientų kiekį, užtikrins stabilų pardavimų augimą net jeigu rinkoje bus krizė ir šį sistema bus lengvai kontroliuojama ir nepriklausoma nuo pardavėjų kompetencijos.

Tai, kad jūsų įmonėje klientų pritraukimo ir produktų jiems pardavimo sistemos neveikia taip gerai kaip jūs norėtumėte, tai ne jūsų kaltė. Juk jūs savo įmonėje ir be pardavimų sistemos tobulinimo turite daug darbo. Jums reikia palaikyti ryšius su verslo partneriais, spręsti įvairiausius klausimus dėl įmonės darbuotojų, įmonės aprūpinimo reikiamomis patalpomis, įranga ir kt. Be to, juk klientų pritraukime ir pardavimuose naudojate tuos pačius, jau gerai žinomus įrankius ir technikas, kaip ir jūsų konkurentai, ir dauguma verslų kitose nišose. Pagrindiniai pardavimo įrankiai, – jūsų tinklalapio paieškos google sistemoje optimizavimas, gerų nuolaidų siūlymas ir partnerių bei klientų rekomendacijos, atrodo veikia kaip ir turėtu veikti. O 99% mokytojų ir konsultantų kalbančių apie pardavimus ir rinkodarą irgi šneką, kad reikia naudoti tuos pačius įrankius ir technikas, kurias jūs ir jūsų konkurentai jau naudoja.

Be to savo versle jūs visuomet užsiėmęs visokiausia organizacine veikla, todėl ir nelabai turite laiko gilintis į visokiausias marketingo, pardavimo technikas ir įrankius, ir dar tikrinti kompetencijas tų, kas siūlosi jums jas įdiegti. Bet ir atradus laiko mokymuisi, jūs suprantate, kad didžiulėje masėje knygų, masėje nemokamos informacijos internete, tarp didelio kiekio konsultantų siūlomų dalykų, atrasti tai kas tikrai realybėje veikia ir duoda neeilinius rezultatus, labai sudėtinga. Ir dažniausiai net radus kažkokią gerą priemonę ar būdą didinti pardavimus, dar reikia aiškintis ar tai tinka būtent jūsų įmonės produkcijos pardavimų didinimui. O radus tinkamą jūsų verslui, dar reikia mokėti ją įdiegti taip, kad nenukentėtu jau esama sistema. Dar reikia viską skaičiuoti ir analizuoti, kitaip bus sunku suprasti kiek klientų pritraukia naujos priemonės, o kiek jau senai veikiančios. Visam tam reikia daug laiko ir pastangų, kurių jūs beveik neturite.

Kadangi standartinius ir visiems gerai žinomus klientų pritraukimo ir pardavimo įrankius naudoja beveik visi, automatiškai šie įrankiai vis prasčiau veikia. Nes juk ir klientai šiais laikais išmintingi, jie mato kaip ir kokius marketingo įrankius naudoja beveik visi verslai ir vis mažiau į juos reaguoja. Dabartiniu laikotarpiu, kai informacijos kiekiai milžiniški, ieškant kažko naujesnio ir geriau veikiančio, labai lengva suklysti ir pasirinkti jūsų įmonei netinkamas marketingo ir pardavimų priemones. O jeigu jos netinka jūsų specifikai ir produkcijai, tai šios priemonės gali ne tik nepadidinti pajamų ir pelno jums, o kaip tik atvirkščiai, sumažinti jau dabar gaunamą.

Jūsų darbo patirtis nišoje, ne visuomet padeda kurti tinkamą pardavimų ir marketingo sistemą, nes su patirtimi jūs gerai perprantate savo produktų ir paslaugų specifiką, o gilinimuisi ir mokymuisi apie jūsų verslui tinkamiausias marketingo ir pardavimų priemones ir įrankius, dažniausiai neužtenka laiko. Todėl daugelis verslo savininkų susidūrę su tokiomis problemomis, nelabai žino kaip geriausia jas spręsti.

Rinkoje jau yra konkretūs ir aiškūs sprendimai, kaip jūsų įmonės pardavimo sistemą paversti labai tvirta, patikima ir stabiliai kas mėnesį jūsų norimus pardavimų kiekius generuojančia sistema. Jūs jau dabar galite turėti marketingo ir pardavimų sistemą, kuri yra pati pažangiausia pasaulyje ir garantuoja, kad jūsų pelnas per metus padvigubės. Tokias sistemas naudoja visos didelės, inovatyviausios  ir pelningos pasaulio įmonės, nes be šios sistemos jos netaptu didelės, pelningos ir inovatyvios. Ši sistema leidžia įmonei būti visiškai nepriklausoma nuo įmonėje dirbančių komunikacijos, marketingo, pardavimų specialistų kompetencijos, nes jų funkcijos susiaurinamos, supaprastinamos ir aiškiai apibrėžiamos. Kai marketingo ir pardavimo darbuotojų funkcijos jūsų įmonėje tampa itin aiškios, jūs galite vos ne tiesiai iš gatvės paimti pirmą pasitaikiusį žmogų ir per 5 dienas išmokyti jį būti geriausiu pardavėju ar marketingo specialistu. Ši sistema jums leis labai greitai automatizuoti ne tik jūsų įmonės pardavimų procesus, bet ir visus likusius įmonės procesus ir jus galėsite lengvai palikti savo verslą bet kokiam laikui ir būti visiškai ramus, kad verslas ne tik, kad veiks stabiliai, bet dar ir nuolat augs, didės taip kaip suplanuota, ir be jūsų dalyvavimo.

Kas bus padaryta jūsų įmonėje:

 1. Padarytas labai detalus pardavimų ir marketingo sistemų auditas, ir jūs detaliai pamatysite kaip atrodo ir veikia dabartiniai jūsų įmonės marketingo ir pardavimų procesai.
 2. Įmonėje vykstantys marketingo ir pardavimų procesai bus suskirstyti į tris grupes: komunikacijos procesai, marketingo procesai ir pardavimų procesai, ir visų šių procesų turiniai bus atskirti nuo formų ir sistematizuoti.
 3. Bus apskaičiuoti konkretūs ir tik patys svarbiausi klientų pritraukimo ir konversijos į pirkėjus rodikliai, kurie leis stebėti, kontroliuoti, efektyviai įtakoti jau dabar įmonėje vykstančius klientų pritraukimo ir pardavimo procesus.
 4. Bus padidintas esamų pardavimų pajamingumas ir pelningumas.
 5. Pagal jūsų veiklos sferą, siekius ir jūsų įmonės specifiką, specialiai jūsų įmonei bus sukurta nauja, individuali marketingo ir pardavimų sistema.
 6. Darbuotojai gaus labai paprastas ir konkrečias savo funkcijų atlikimo instrukcijas, bus greitai apmokyti ir pardavimais užsiims su milžiniška motyvacija ir energija, nes sistema juos stipriai motyvuos atlikinėti kuo didesnius kiekius pardavimų.
 7. Nauja pardavimų sistema tvarkingai ir nuosekliai bus suderinta su jau esama, kad jau veikiančios ir naujos pardavimų sistemų turiniai, formos ir įrankiai pradėtu veikti sinchroniškai ir vienas kitą papildytu.

Daugiau apie tai kas bus padaryta skaitykite apačioje, mokymų planų aprašymuose.

Jums natūraliai gali kilti klausimas, – ar tai tiesa, kad egzistuoja kažkokia ypatinga pardavimų sistemą, apie kuria mažai kas žino ir dar mažiau kas moka ją įdiegti į įmonės sistemą? Ir jeigu tokia yra, tai kodėl ją mažai kas naudoja?

Iškarto jums pasakysiu, kad šį sistema nors ir ypatingai gerai veikia, ji nėra labai sudėtinga. O dabar populiarios ir plačiai daugumos įmonių naudojamos marketingo ir pardavimų sistemos yra daug sudėtingesnės ir painesnės, nes juose yra labai daug nereikalingų ir jokių rezultatų nenešančių dalykų. Juk esate girdėję, kad viskas kas genialu, yra paprasta, taip ir ši sistema yra paprasta, todėl paprastumą ir aiškumą mėgstantys įmonės savininkai ją gan greitai perpranta ir sėkmingai naudoja. Tokį marketingą naudoja visi šiuolaikiniai pažangiausi verslai, kurie greitai didina savo pardavimus ir pelnus, bet dažniausiai jiems tą sistemą pavyksta įsidiegti netyčia. Ir dauguma verslininkų, kurie sėkmingai naudoja šia sistemą, ją savo įmonėje įdiegia visai netyčia iš intuicijos, patirties ir negali apie ją aiškiai ir detaliai paaiškinti, ir tuo labiau įdiegti kokiame kitame versle.

Kai bendraudamas su įmonės savininkais ar vadovais pradedu jiems pasakoti apie šią labai rezultatyvią šiuolaikinio marketingo ir pardavimų sistemą, kas ją sudaro, kokia ji turi būti ir kaip ji turi veikti, jie dažnai pradeda į mane žiūrėti su pašaipa. Iš pirmo žvilgsnio mano pasakojimas apie šią sistemą, atrodo nestandartiškai ir labai skiriasi nuo 99% pardavimų ir verslo konsultantų siūlomų sprendimų. Todėl savininkams būna sunku patikėti, kad tai ką jiems pasakoju ir yra tobuliausia šiuolaikinio marketingo ir pardavimų sistema, ir kad ji garantuoja, jog įmonė prie bet kokių rinkos sąlygų turės tiek klientų, kiek tik nori. Bet kai pas savininką įsijungia logika, jis pradeda suprasti, kad būtent kažką panašaus jis ir įsivaizdavo, kaip turi atrodyti ir veikti šiuolaikinės įmonės marketingas ir pardavimai.

Kaip jau ne kartą buvo minėta aukščiau, standartinės marketingo ir pardavimų priemonės daugeliui verslininkų ir vadovų gerai žinomos, ir didelė dalis šiuolaikinių verslų jas naudoja ir gerai supranta. Todėl kai išgirsta kaip turėtu būti daroma tokia marketingo sistema, kuri garantuotai padvigubins įmonės pardavimus, dauguma savimi ir savo patirtimi pasitikinčių verslininkų, ne su viskuo sutinka. Bet kadangi ta puikiai veikianti marketingo ir pardavimų sistema, tai ne kokia nors kosminė super sudėtinga sistema, o kaip tik labai paprasta ir aiški, tai verslininkai ją visgi gan gerai perpranta, ir tuomet noriai gilinasi į jos subtilybes. Ši sistema paremta ne tik keliomis naujomis priemonėmis, bet ir visų jau gerai žinomų ir naudojamų marketingo kanalų išnaudojimu, tik daug teisingiau, su tinkamu turiniu ir labai efektyviai. Šios sistemos dėka, darbuotojai pradeda tiksliai ir labai rezultatyviai atlikinėti jiems apibrėžtas funkcijas. Todėl kai sistema pradeda veikti, dauguma verslo savininkų iškarti pamato, kokia ji paprasta, aiški, lengvai kontroliuojama, o svarbiausia įmonei duoda daug pelno.

Jūs galite sakyti, kad jūsų verslo specifikai tokia sistema gali būti sunku pritaikyti ir ji tinkamai neveiks. Ir kažkiek būsite teisūs, nes tikrai yra labai specifinių verslų, kurių produktai ir paslaugos yra labai ypatingi. Bet ir tokiu atveju, jūs niekuo nerizikuojate, nes atlikus auditą iškarto pasimatys, kad jūsų verslui ši sistema nepritaikoma ir aišku jums jos nediegsime. Bet jūsų verslas gali būti kaip tik toks, kuriam šį sistema ypatingai gerai, greitai ir lengvai pritaikoma. Jūsų verslas gali būti toks, kuriam ši pardavimų sistema duos labai greitus, kasmet dvigubai didėjančių pardavimų rezultatus. Ir jeigu jūs šios sistemos neįsidiegsite jūs uždirbsite dvigubai mažiau pinigų negu uždirbate dabar.

Viskas jūsų versle pasimato po audito, iškarto išryškėja labai aiškios ir konkrečios vietos, kur yra pagal TOC technologiją vadinami „butelio kakleliai“ jūsų marketinge ir pardavimuose. Pasimato kaip realiai atrodo ir veikia dabar jūsų naudojami marketingo ir pardavimo įrankiai ir priemonės. Ką jūsų pardavėjai daro gerai, o ką netinkamai. Kur, ką ir kaip reikia tobulinti, keisti ar diegti naujo. Ir praktikoje dar nesu susidūręs su verslu, kuriam atlikus pardavimų sistemos auditą nebūtų aiškų ką ir kaip jame tobulinti, kad pardavimų sistema ne tik pradėtu nešti daug didesnes pajamas, bet ir taptu daug stabilesnė ir patikimesnė. Nesvarbu kokioje sferoje, nišoje ir kokio dydžio yra jūsų verslas, jūs jau po mėnesio galite pamatyti konkretų pelo didėjimą, kuris ne atsitiktinis, o nulemtas konkrečių marketingo ir pardavimų priemonių.

Jums gali kilti klausimas, – o kas bus jeigu pinigus už sistemos diegimą sumokėsite, o ji neveiks taip kaip buvo planuota?

Taip, sukurti tokią klientų pritraukimo ir jiems produktų pardavimo sistemą, kuri garantuotai ir stabiliai didins pardavimus, nėra lengva užduotis. Ir kiek žinau, dauguma tų žmonių, kurie save vadina marketingo ekspertais, pardavimų didinimo konsultantais, tokios sistemos sukūrimui ir įdiegimui, kompetencijos nepakanka. Todėl jūsų abejonės dėl tokios sistemos diegimo jūsų versle yra pagrįstos ir teisingos. Kadangi šią sistemą diegiau jau keliuose versluose, naudoju savame ir nuolat, įvairiose nišose analizuoju kitų verslų marketingą ir pardavimus, tai diegimo technologiją išdirbau iki tobulumo. Ir jūs jau audito ir pirmų nedidelių patobulinimu metu, pamatysite, kad sistema tikrai veikia. O jeigu jūsų įmonės pelnas per metus nepadvigubės, tai jums bus gražinti visi pinigai už paslaugas.

Labai svarbu turėti gebėjimus tinkamai diegti marketingo sistemą į jau veikiančios įmonės sistemą, nes mažiausia klaidelė kainuoja labai brangiai. Diegimo metu reikia nuolatos, kasdiena atlikinėti tinkamas analizes ir korekcijas. Tam pirmiausia reikia turėti daug patirties versle. Tuomet reikia mokėti naudoti ne tik įvairius techninius įrankius ir priemone, bet ir mokėti tinkamai apibendrinti didelį kiekį analitinių duomenų. Mokėti kontroliuoti visus taip vadinamus prisilietimus prie potencialių klientų. Labai gerai suprasti, kas yra kliento poreikis, jo stadijos ir stiprumas, ir koks poreikis dominuoja pas jūsų įmonės klientus. Mokėti apskaičiuoti tikslius potencialių klientų kiekius rinkoje, pagal kelis skirtingus principus ir t.t. Ir dirbant su manimi, jus visa tai gausite, todėl galite būti ramus, jūsų įmonė tikrai taps labai pelninga.

Dar jums gali kilti abejonės, ar nebus taip, kad diegiant šią sistemą bus sugadinta, nors ir nelabai gerai, bet visgi veikianti dabartinė pardavimų sistema, o nauja neveiks taip kaip buvo planuota?

Ir čia labai svarbi pastaba. Jau ne karta esu matęs, kaip verslai keičia savo marketingo, pardavimų strategijas ir sistemas, labai neapgalvotai naikindami tai, kas ir dabar jų verslų marketinge ir pardavimuose gan gerai veikia. Netinkamai ir neapgalvotai tobulinti pardavimų sistemą, yra labai ydinga praktika, nes kelia labai didelį pavojų ne tik pardavimams, bet net ir įmonės išlikimui. Marketingo ir pardavimų sistemų tobulinimas ir ypač keitimas, turi vykti taip, kad rinka ir jūsų klientai nesuprastu, kad kažkas pas jūs keičiasi ar pasikeitė. O kad tai įgyvendinti realybėje, reikia turėti daug specifinių žinių ir praktikos šioje sferoje.

Abejojate dėl to, – ar čia nebus kažkas panašaus, ką siūlo dauguma įvairiausių google specialistų, marketingo ir pardavimų konsultantų, reklamos, komunikacijos agentūrų?

Kadangi turiu verslą ir jau gan daug laiko dirbu su verslais, ir pats esu sulaukęs nemažai skambučių iš įvairių marketingo specialistų, su pasiūlymais pritraukti daugiau klientų ir padidinti pardavimus. Tai dažniausiai būdavo ir yra žmonės, įmonės, kurios save pristato, kaip google paieškos specialistai ir jie žada taip sutvarkyti mano įmonės tinklalapį, raktažodžius, paieškos algoritmus, youtube kanalą ir t.t., kad mano įmonės tinklalapį ir el. parduotuvę suras labai didelis kiekis klientų ir jie pas mane daug pirks. Bet kai šiuos pasiūlymus teikiančių žmonių paprašau detaliau paaiškinti, – kokius jie naudos įrankius, kokios bus marketingo formos, kas, kokį ir kaip kurs turinį, jie pradeda kalbėti kažką painaus. O kai jų prašau paprasčiausiai pasakyti, kiek konkrečiai naujų klientų kas mėnesį pas mane garantuotai atsiras ir kiek konkrečiai įmonė daugiau uždirbs dėl jų priemonių, jie pradeda juoktis ir sako, – to neįmanoma nuspėti, nes čia niekas negali to nuspėti. Ir tuomet peršoka pasakoti saldžias pasakas, kiek mano verslas turės daug klientų ir kaip jie visi daug pas mane pirks, kai google paieškoje mano įmonės tinklalapį suras patį pirmą.

Tokiais savo atsakymais ir kalbomis, man jie parodo, kad beveik nieko nesuprantą apie tikrą marketingą ir pardavimus. Rimtame marketinge viską galimą apskaičiuoti ir gauti visada tokių ir tiek klientų, kiek įmonei ir reikia. Šiaip nesiginčiju, dauguma save marketingo specialistais pristatančių žmonių, tikrai yra specialistai, gal ir labai geri specialistai. Bet dėl milžiniškos marketingo apimties, sudėtingumo ir įvairovės, jie nelabai supranta kokios siauros marketingo sferos specialistai jie yra.

Nuo google paieškų specialistų, mažai atsilieka ir komunikacijos specialistai. Jie kaip ir google specialistai yra konkrečios siauros sferos marketinge žinovai. Jie moka kurti verslui reikalingus komunikacijos produktus ir turi būti samdomi daryti tik tuos konkrečius komunikacijos produktus. Bet kokie tie produktai turi būti ir kokį rezultatą atnešti, turi žinoti įmonės savininkai ir vadovai, o ne komunikacijos specialistai. Komunikacijos specialistams dažniausiai nelabai rupi, kokį konkretų, konkrečiais rodikliais apibūdinamą rezultatą jie turi sukurti. Ir tarkim laidoje „Boso valanda“, komunikacijos agentūros vadovas Tomas Nemura, tiesiai šviesiai ir pasakė, jo tikslas, – parduoti savo darbo valandas už kuo daugiau pinigų. Ir dar jis pasakė, kad visos komunikacijos agentūros parduoda tą patį. Tai yra komunikacijos agentūros įmonėms parduodą ne konkrečius rezultatus, o darbo valandas. Dar jos parduoda tuos pačius komunikacijos produktus, kuriuos individualizuoti ir pritaikyti kiekvienos įmonės specifikai dažniausiai nelabai moka. Juk verslui reikalingi konkretūs klientai ir konkretūs pardavimai, o ne komunikacijos specialistų darbo valandos. Ir dažnai būna taip, kad netinkamas komunikacijos produktas, įkištas netinkamoje vietoje ir netinkamu laiku, įmonės pardavimus ne tik nedidina, o netgi atvirkščiai, juos mažina. Stebėti komunikacijos specialistų produkciją labai paprasta, nes ji visur plačiai skleidžiama ir beveik visi jie daro vieną labai didelę klaidą, bet dabar nesakysiu kokią.

Įvairūs google paieškų specialistai, įvairiausios reklamos ir komunikacijos agentūros, visokiausi feisbuko reklamos specialistai, visokiausi videoreklamos specialistai, visokiausi logotipų ir brendo kūrėjai ir t.t. yra siauros specializacijos ekspertai, kurie turėtu atlikinėti siauras ir konkrečiai apibrėžtas užduotis įmonės marketingo, pardavimų ir komunikacijos sferoje. Ir visi šie specialistai tikrai yra reikalingi, nes internetas dabar tapo pagrindiniu marketingo sklaidos kanalu ir kad šį kanalą išnaudoti tinkamai, reikia žinoti ir atlikinėti daug įvairių siaurų techninių darbų.

Bet kodėl dažnas iš šių siauros specializacijos profesionalų, save pristato, kaip marketingo ir pardavimų žinovą? Nes specialistų, kurie gerai ir pilnai išmano marketingą ir pardavimus yra labai mažai. Dėstytojai, kurie marketingą dėsto ir moko universitetuose, yra teoretikai ir jeigu jų paprašyti praktikoje sukurti konkrečius klientų kiekius garantuojančią sistemą, jie to nesugebėtu. O visokių siaurų specializacijų specialistai, tiesiog dirbdami marketingo sferoje, be savo siauros specializacijos, dar išmoksta kokių pigių ir paprastų marketingo bei pardavimų schemelių ir patiki, kad tos schemelės ir yra tikras marketingas ir pardavimai. Prie jų tikėjimo ženkliai prisideda ir tie verslininkai, kurie ne tik patiki tuo, kad šie siaurų specializacijų žmonės daug supranta apie marketingą, bet dar ir moka jiems pinigus už abstrakčius darbus įmonės marketinge. Realybėje šie specialistai apie marketingą ir pardavimus žino mažiau negu dauguma tų verslo savininkų ir vadovų, kurie jiems moka pinigus už marketingo paslaugas.

Siaurų funkcijų ir užduočių marketingo sferoje žinovai, siekdami įtikinti verslo savininkus, kad visgi jų žinios geresnės, dažnai prisigalvoja daug sudėtingų žodžių, kalbų, skaičiavimų, keistų statistinių rodiklių ir visa tai pristato, kaip ypatingas žinias marketinge. Bet dėję šios sudėtingos kalbos, gražūs grafikai ir skaičiavimai, yra visiškai nesusiję su tikro verslo realybe, su gyvais, realybėje vykstančiais klientų pritraukimo ir pardavimo procesais. Dar paskutiniu laiku, kai dauguma potencialių klientų tampa vis atsargesni ir reiklesni, atskiros ir jau daugumai gerai žinomos marketingo priemonės ir įrankiai veikia vis silpniau ir pardavimų didėjimui įtakos turi nedaug. Todėl savo įmonės marketingo, komunikacijos sistemą ir strategiją, turite kurti jūs pats, kaip savo įmonės šeimininkas. O šiuos specialistus samdyti atlikinėti konkrečias užduotys. Ir jiems jokiais būdais negalima patikėti daryti daugiau negu jūs, kaip verslo savininkas jiems nurodėte.

Kaip tapau marketingo ir pardavimų specialistu? Man visada patiko aiškintis, kaip veikia sudėtingos žmonių sistemos, tokios kaip valstybė, viešos organizacijos, verslo organizacijos. Kaip jos formuojasi, veikia, keičiasi ir tobulėja? Kokiam tikslui jos veikia ir kaip jo siekia? Kokias funkcijas sistemos darbuotojai atlieka, kad pasiekti tai kas užsibrėžta? Visada buvo įdomu perprasti, – kas yra žmogus? Kodėl mes žmonės visi tokie skirtingi, kiekvienas turim savo ypatingas nepakartojamas savybes? Bet tam tikrose situacijose, ypač atlikdami su darbine veikla susijusias funkcijas, tampame labai panašūs? Taip pat man visada buvo įdomu sužinoti, kodėl už kažką žmonės visai nenori mokėti ir nemoka pinigų, už kažką gan lengvai moka pinigus, o už kažką moką gan didelius pinigus? Kodėl vieni uždirba daug kiti mažai? Ir t.t. Nemažai atsakymų radau skaitydamas įvairių autorių psichologinius ir filosofinius tekstus. Bet svarbiausius atsakymus ir geriausias žinias apie žmogaus esmes, suradau visai netikėtai tame moksle, kur dauguma žmonių net negalvoja, kad jame gali būti svarbiausi atsakymai, tai teisė.

Rinkdamasis aukštąjį mokslą, teisę pasirinkau visai netyčia, tiesiog taip aplinkybės susiklostė, bet dabar galiu drąsiai sakyti, kad tai pats „kiečiausias“ mokslas. Daugiausia mokiausiu baudžiamąją teisę, vėliau ir dirbau šioje sferoje ir vėl galiu pasakyti, kad iš visų teisės šakų, daugiausia bendros naudos gyvenime duoda būtent baudžiamoji teisė. Teisė, ypač baudžiamoji, yra tas ypatingas mokslas, kuris suteikia daug aiškumo ir konkrečių žinių apie konkretų žmonių elgesį įvairiose situacijose. Darbas teisės sferoje išmokė beveik nekreipti dėmesio į žmonių kalbas ir į realybę bei į žmones žvelgti tik per tai, ką jie realiai daro ir ką jų veiksmai sukuria pasaulyje. Taip supratau, kad tai ką žmonės kalba ir tai ką jie daro, yra du skirtingi ir mažai kuo susiję dalykai. Realybėje pamačiau kaip atrodo tai, ką sakė Stev‘as Jobs‘as, kad – žmonės nežino ko nori, todėl jais negalima tikėti kai jie pasakoja ko nori.

Daug kas įsivaizduoja, kad supranta kuo skiriasi realaus mus supantis pasaulis, nuo mūsų viduje esančio minčių pasaulio ir mūsų kalbėjimo. Bet iš tikro, labai mažai kas sugeba atskirti realybę nuo minčių. Ir žmonių smegenų veiklą tyrinėjantys mokslininkai irgi jau patvirtino, kad mūsų smegenims sudėtinga atskirti kada dirba tiesiog prisiminimai ir vaizduotę, o kad vyksta realaus pasaulio siunčiamų signalų apdorojimas smegenyse. Todėl tam, kad aiškiais ir formaliais kriterijais atskirti vaizduotės, jausmų ir minčių pasaulį, nuo realaus pasaulio, reikia turėti daug specifinių žinių ir patirties. Dar reikia mokėti skirti ne tik kada mes fantazuojame, o kada apdorojame realybės signalus, bet ir aplamai vieno žmogaus realybę nuo viso likusio pasaulio tikrovės. Supratimas, kad kiekvieno žmogaus realybę sudaro du skirtingi procesai, tai žmogaus kūno judesiai ir žmogaus kūno judesių realiame pasaulyje paliekami pėdsakai, daug kam išviso yra visiška paslaptis ir kosmosas.

Kalbant apie verslą ir ypač apie pardavimus, žinios apie žmogaus realius veiksmus, jų paliekamus pėdsakus ir kuo tai skiriasi nuo žmogaus minčių pasaulio, – yra pamatas. Be šio pamato manau neįmanoma suvokti kas iš tikro yra žmogaus poreikis ir kaip jis turi būti tenkinamas. Dauguma sėkmingų verslininkų ir pardavėjų, dėl to ir tampa sėkmingais, kad intuityviame lygmenyje jie pradeda jausti ir skirti žmonių kalbas nuo jų veiksmų, kažkiek perpranta kas yra poreikis ir kažkiek supratę apie žmonių poreikius ir veiksmus, pradeda tinkamai pardavinėti ir kurti verslo sistemas.

Nestoviu vietoje ir nuolat ieškau ir renku informaciją apie žmonių psichologijos veikimą, verslo sistemas, marketingą, pardavimus, pinigų uždirbimą, vadybą ir pan. Šia tema lankiau daug seminarų ir konsultacijų, dėję aukščiausio lygio profesionalų tarp mokytojų pasitaiko itin retai. Bet radau ir tų, kurie yra aukščiausio lygio verslo ekspertai ir iš jų daug ko išmokau. Dirbau ir dabar dirbu su realiomis verslo sistemomis praktikoje. Aišku pati geriausia praktika turėti savo nuosavą B2C verslą standartinėje nišoje. Darant savo verslą praktikoje ir B2B sferoje nuolat bendraujant su įvairiausiais, įvairiausio dydžio partneriais, pamačiau, kiek bendrai versle ir verslo sistemose yra daug chaoso. Pagrindinė to chaoso priežastis yra ta, kad verslo savininkai neturi gan paprastų, bet labai svarbių žinių apie žmonių psichologiją, marketingą, pardavimus, verslo sistemas ir naujos kartos horizontalią vadybą. Dėl to jų verslai neuždirba didelio kiekio pinigų ir dar rizikuoja savo stabilumu.

O jūs žinote, – kas yra edukologiniai gebėjimai? Tai gebėjimas mokyti ir perdavinėti žinias. Net daug gerų žinių ir gebėjimų turintis žmogus, nemokėdamas tinkamai jas perdavinėti, gali daug kalbėti ir aiškinti, bet jo klausytojas mažai ką supras ir perims. Gal jums teko susidurti su konsultantais ar lektoriais, kurie daug aiškina ir kalba, bet kai jie išeina, jūs jaučiate, kad gavote tiesiog daug kažkokios teorinės informacijos? Jums lieka didelis kiekis nesistematizuotos informacijos, daug klaustukų ir neaiškumų, – kada, kaip ir kur taikyti tai ką jūs išgirdote? Ir informacija gali būti gera ir naudinga, bet vien dėl to, kad ji perduota netinkamame apibendrinimo lygmenyje, netinkama forma, nenuosekliai, nesistematizuotai, nepritaikyta prie jūsų asmeninių savybių ir realios jūsų situacijos, ją panaudoti tampa beveik neįmanoma.

O dabar jūs galite pajausti, ką reiškia kontaktinė komunikacija, išbandyti, kaip atrodo tinkama žinių perdavimo forma, ką reiškia sistemiškas, konkretus, lengvai suprantamas, rezultatyvus informacijos gavimo būdas. Neįmanoma atlikti tinkamo koučingo, ypač tokiose svarbiose sferose kaip verslas ir pardavimai, nenaudojant kontaktinės komunikacijos, kurią penkiasdešimtais, šešiasdešimtais praeito šimtmečio metais sukūrė viena žymi JAV psichologė. Ir jūs nustebsite, kaip lengvai ir greitai kontaktinė komunikacija leis jums priimti informaciją ir suprasti kaip jūsų įmonės marketingą ir pardavimus padaryti tokiais, kad jie padvigubintu jūsų pardavimus.

Patikėti, kad šiuolaikiniame informacijos amžiuje dar yra mažai kam žinomos ir svarbios informacijos apie marketingą ir pardavimus yra gan sudėtinga. Nors žinios apie tai, kaip šiuolaikinėje įmonėje turi būti daromas marketingas ir pardavimai, atrastos ir žinomos jau beveik 10 metų, bet dėl to, kad šalia kelių veiksmingų ir visada rezultatą garantuojančių sistemų yra prikurta dešimtys neveiksmingų sistemų, iš visos šios masės išskirti tik tas kurios garantuotai veikia, sudėtinga. Neveiksmingos ir jokių rezultatų negarantuojančios marketingo ir pardavimų sistemos, dažniausiai sudarytos iš paprastų įrankių ir didelio kiekio tuščių teorinių kalbų ir įtikinėjimų, todėl jos dominuoja rinkoje ir viešojoje erdvėje daugiausia informacijos apie jas. O ta viena, kita marketingo ir pardavimų sistema, kurią sudaro tik veiksmingos ir garantuotą pardavimų rezultatą nešančių technologijos, plačiai neviešinamos, nes kiekviena jas naudojanti įmonė nenori, kad jas naudotu ir jų konkurentai.

Įdomiausia, kad pažangiausios marketingo bei pardavimų sistemos, kurios praktikoje įmonėms visada garantuotai atneša ir ateityje atneš didelius pelnus, jau yra gerai išbandytos praktikoje ir veikia kaip laikrodis. Ir visos, pasaulio mastu daug uždirbančios įmonės, daugiau ar mažiau naudoja tik šias sistemas, todėl labai realu jas pritaikyti ir jūsų įmonėje. Dar pažangiausios marketingo ir pardavimų sistemos yra mažai kieno naudojamos dėl to, kad jos labai praktinės ir teoretikams, kurie neturi savo verslo, labai sudėtinga jas suprasti ir pritaikyti realioje įmonėje. O verslo praktikai jas dažniausiai taiko tik savo verslams ir susikoncentruoja į savo verslo auginimą ir pelnų didinimą, ir kaip veikia ši sistema niekam nepasakoja. Todėl jeigu jūs esate verslo praktikas, jums suvokti, perprasti ir savo įmonėje įsidiegti sistemą, kuri garantuotai padvigubins pardavimus, bus itin lengva.

Kadangi ši pardavimų didinimo sistema yra perimta iš praktikoje veikiančių verslų, todėl ji yra susiderina su kitomis verslo dalimis ir ji visuomet puikiai susiderina su visais įmonėje vykstančiais procesais. Tokios sistemos diegimo metu, patobulinti, pagerinti ir išplėsti marketingo ir pardavimų įrankiai, bus tinkamai inkorporuoti į įmonės veiklą, kad visos įmonės sistemos tarpusavyje tiksliai sąveikautu, derėtu ir darbuotojams savo funkcijas atlikinėti taptu lengviau. Be to gera marketingo ir pardavimų sistema ženkliai padidins pirkėjų skaičių, ir sistema turi būtų tinkamai pasiruošusi jų aptarnavimui. Jeigu jūs verslo praktikas, jūs puikiai tai suprantate ir kartu su jumis viską jūsų versle suderinti ir sutvarkyti bus itin paprasta ir lengva. Visas instrukcijas ir algoritmus jūs gausite tinkamai susistematizuotas, supaprastintas ir pritaikytas būtent jūsų verslui ir veiklos specifikai.

Ar jūsų įmonė didelė ar maža, ar jūs dirbate gamyboje ar paslaugų sferoje, ar B2B ar B2C srityje, ar parduodate mažai kainuojančius produktus ar labai brangius, ar maisto produktus ar ne maisto, ar jis lokalinis ar jis tarptautinis, ar jis online ar ofline, ši sistema lengvai pritaikoma ir tinka kiekvienam verslui. Svarbu, kad jūs turėtumėte registruota ir veikianti juridinį asmenį, kurio apyvarta per metus yra daugiau nei 100000 eurų. Gerai, jeigu jūsų verslas nėra eilinis ir turi savo specifiką. Dar svarbu, kad jūs norėtumėte iš tikrųjų plėsti ir didinti savo verslą, o ne šiaip pasimokyti ir pabendrauti apie marketingą ir pardavimus. Būtų puiku su jumis dirbti, jeigu turite ambicija tapti Nr. 1 savo nišoje visame pasaulyje.

Tobulinant marketingo ir pardavimų sistemas, būtina tiksliai išmanyti kiekvieno verslo ypatybes ir subtilybes, ir jus jau dabar galite turėti pagalbininką, kuris tiksliai supras jūs, jūsų verslą, jūsų verslo specifiką ir padės jums greitai pasiekti tai, kam jūs ir kūrėte savo verslą. Jus galite turėti individualizuotus, konkrečiai jūsų veiklai ir verslui pritaikytus marketingo ir pardavimo įrankius, kurių neturi ir nieko apie juos nežino, jūsų konkurentai. Dabar tai realu, jūsų įmonė realiai gali būti labai pelninga, kasmet jos pelnai gali didėti mažiausiai du kartus.

Ir svarbiausia, jūsų įmonės kasdieninė veikla ir specifika, beveik nepasikeis, jūsų darbuotojai darys tuos pačius darbus tik tiksliau ir su didesniu entuziazmu. Įmonės veiklą jums valdyti ir prižiūrėti taps daug paprasčiau, nes jūsų įmonei daugiau nereikės pergyventi apie tai, – kaip gauti daugiau klientų ir kaip daugiau jiems parduoti.

GARANTIJA

Ir jūs niekuo nerizikuojate, nes paslaugoms suteikiama pilna garantija. Garantuoju, kad jūs gausite tik dalykišką ir draugišką komunikaciją, pasitenkinimą iš bendravimo ir bendradarbiavimo. Jeigu kažkurį iš įdiegtų priemonių neveiks ir neneš iš anksto numatytų pardavimo rezultatų, tai pinigai už paslaugas jums bus gražinti.

Individualių konsultacijų ir mokymų planai

 

Baziniai mokymai įmonės savininkui ar vadovui

1. Trumpoji bazinių mokymų versija, kaina – 100 eurų.

Įsigiję šią versiją jūs gausite:

– supaprastintą auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo ir pardavimų procesai,

– informacijos šaltinių sąrašą, kurių pagalba galėsite savarankiškai išmokti kurti tokią įmonės pardavimų sistemą, kuri iškarto išskirs jūs iš visų konkurentų ir stabiliai didins pardavimus 50% per metus,

– tikslias instrukcijas, kaip naudotis Google paieškos, kontekstinės reklamos, fb marketingo, video marketingo, komunikacijų specialistų pagalba, didinant įmonės pardavimus.

2. Vidutinė bazinių mokymų versija, kaina – 300 eurų.

Įsigiję šią versiją jūs gausite:

– supaprastintą auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo ir pardavimų procesai,

-informacijos šaltinių sąrašą, kurių pagalba galėsite savarankiškai išmokti kurti tokią įmonės pardavimų sistemą, kuri iškarto išskirs jūs iš visų konkurentų ir stabiliai didins pardavimus 50% per metus,

– tikslias instrukcijas, kaip naudotis Google paieškos, kontekstinės reklamos, fb marketingo, video marketingo, komunikacijų specialistų pagalba, didinant įmonės pardavimus,

– specialiai jūsų veiklai pritaikytus kelis konkrečius pardavimų didinimo patarimus, kuriuos įdiegus jūsų pardavimai padidės mažiausiai 10 % per metus,

– papildomą dviejų valandų susitikimą, kurio metu aptarsime jūsų atliktus pardavimų sistemos patobulinimus ir paaiškinimą kaip jums toliau savarankiškai tobulinti pardavimų sistemą.

 

3. Pilna bazinių mokymų versija – 500 eurų.

Įsigiję šią versiją jūs gausite:

– supaprastintą auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo ir pardavimų procesai,

– informacijos šaltinių sąrašą, kurių pagalba galėsite savarankiškai išmokti kurti tokią įmonės pardavimų sistemą, kuri iškarto išskirs jūs iš visų konkurentų ir stabiliai didins pardavimus 50% per metus,

– tikslias instrukcijas, kaip naudotis Google paieškos, kontekstinės reklamos, fb marketingo, video marketingo, komunikacijų specialistų pagalba, didinant įmonės pardavimus,

– specialiai jūsų veiklai pritaikytus kelis konkrečius pardavimų didinimo patarimus, kuriuos įdiegus jūsų pardavimai padidės mažiausiai 10 % per metus,

– 2 papildomus dviejų valandų susitikimus, kurių metu aptarsime jūsų atliekamus ir atliktus pardavimų sistemos patobulinimus ir jūs gausite paaiškinimus, kaip jums toliau savarankiškai tobulinti jūsų pardavimų sistemą taip, kad pardavimai pasiektu stabilų augimą – 50% per metus.

Standartiniai mokymai įmonės savininkui ar vadovui

1. Trumpoji standartinių mokymų versija, kaina – 1 000 eurų.

Įsigiję šią versiją jūs gausite:

– išsamų auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo, pardavimų procesai ir kiti procesai įmonėje turintys įtakos marketingui ir pardavimams,

– informacijos šaltinių sąrašą, kurių pagalba galėsite savarankiškai išmokti kurti tokią įmonės pardavimų sistemą, kuri iškarto išskirs jūs iš visų konkurentų ir stabiliai didins pardavimus 50% per metus,

– tikslias instrukcijas, kaip naudotis Google paieškos, kontekstinės reklamos, fb marketingo, video marketingo, komunikacijų specialistų pagalba, didinant įmonės pardavimus,

– sąrašą iš 20 esminių pardavimų didinimo instrumentų, su paaiškinimais, kaip kiekvieną iš sąrašo instrumentų pritaikyti būtent jūsų veikloje,

– specialiai jūsų veiklai pritaikytus kelis konkrečius pardavimų didinimo patarimus, kuriuos įdiegus jūsų pardavimai padidės mažiausiai 20 % per metus

– 3 papildomus dviejų valandų susitikimus, kurių metu aptarsime jūsų atliekamus ir atliktus pardavimų sistemos patobulinimus ir jūs gausite paaiškinimus, kaip jums toliau savarankiškai tobulinti jūsų pardavimų sistemą taip, kad pardavimai pasiektu stabilų augimą – 50% per metus.

 

2. Vidutinė standartinių mokymų versija, kaina – 3 000 eurų.

Įsigiję šią versiją jūs gausite:

– išsamų auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo, pardavimų procesai ir kiti procesai įmonėje turintys įtakos marketingui ir pardavimams,

– informacijos šaltinių sąrašą, kurių pagalba galėsite savarankiškai išmokti kurti tokią įmonės pardavimų sistemą, kuri iškarto išskirs jūs iš visų konkurentų ir stabiliai didins pardavimus 50% per metus,

– tikslias instrukcijas, kaip naudotis Google paieškos, kontekstinės reklamos, fb marketingo, video marketingo, komunikacijų specialistų pagalba, didinant įmonės pardavimus,

– sąrašą iš 20 esminių pardavimų didinimo instrumentų, su paaiškinimais, kaip kiekvieną iš sąrašo instrumentų pritaikyti būtent jūsų veikloje,

– specialiai jūsų veiklai pritaikytus kelis konkrečius pardavimų didinimo patarimus, kuriuos įdiegus jūsų pardavimai padidės mažiausiai 20 % per metus,

– 4 papildomus dviejų valandų susitikimus, kurių metu aptarsime jūsų atliekamus ir atliktus pardavimų sistemos patobulinimus ir jūs gausite paaiškinimus, kaip jums toliau savarankiškai tobulinti jūsų pardavimų sistemą taip, kad pardavimai pasiektu stabilų augimą – 50% per metus.

 

3. Pilna standartinių mokymų versija – 5 000 eurų.

Įsigiję šią versiją jūs gausite:

– išsamų auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo, pardavimų procesai ir kiti procesai įmonėje turintys įtakos marketingui ir pardavimams,

– informacijos šaltinių sąrašą, kurių pagalba galėsite savarankiškai išmokti kurti tokią įmonės pardavimų sistemą, kuri iškarto išskirs jūs iš visų konkurentų ir stabiliai didins pardavimus 50% per metus,

– tikslias instrukcijas, kaip naudotis Google paieškos, kontekstinės reklamos, fb marketingo, video marketingo, komunikacijų specialistų pagalba, didinant įmonės pardavimus,

– sąrašą iš 20 esminių pardavimų didinimo instrumentų, su paaiškinimais, kaip kiekvieną iš sąrašo instrumentų pritaikyti būtent jūsų veikloje,

– specialiai jūsų veiklai pritaikytus kelis konkrečius pardavimų didinimo patarimus, kuriuos įdiegus jūsų pardavimai padidės mažiausiai 30 % per metus.

– 6 papildomus dviejų valandų susitikimus, kurių metu aptarsime jūsų atliekamus ir atliktus pardavimų sistemos patobulinimus ir jūs gausite paaiškinimus, kaip jums toliau savarankiškai tobulinti jūsų pardavimų sistemą taip, kad pardavimai pasiektu stabilų augimą – 50% per metus.

Premium mokymai įmonės savininkui ar vadovui

1. Trumpoji premium mokymų versija, kaina – 10 000 eurų.

– išsamų auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo, pardavimų procesai ir kiti procesai įmonėje turintys įtakos marketingui ir pardavimams,

– sąrašą iš 20 esminių pardavimų didinimo instrumentų, su paaiškinimais, kaip kiekvieną iš sąrašo instrumentų pritaikyti būtent jūsų veikloje,

– tikslias instrukcijas ir praktinę pagalbą, kaip naudotis Google paieškos, kontekstinės reklamos, fb marketingo, video marketingo, komunikacijų specialistų pagalba, didinant įmonės pardavimus,

– Koučingas iki rezultato, jūsų įmonėje žingsnis po žingsnio bus įdiegti 10 esminių pardavimo didinimo instrumentų, kurie jūsų įmonės pardavimus padidins mažiausiai 20 % per metus,

– papildomus paaiškinimus, kaip toliau jums savarankiškai tobulinti jūsų pardavimų sistemą taip, kad pardavimai pasiektu stabilų augimą – 50% per metus.

 

2. Vidutinė premium mokymų versija, kaina – 30 000 eurų.

– išsamų auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo, pardavimų procesai ir kiti procesai įmonėje turintis įtakos marketingui ir pardavimams,

– sąrašą iš 20 esminių pardavimų didinimo instrumentų, su paaiškinimais, kaip kiekvieną iš sąrašo instrumentų pritaikyti būtent jūsų veikloje,

– tikslias instrukcijas ir praktinę pagalbą, kaip naudotis Google paieškos, kontekstinės reklamos, fb marketingo, video marketingo, komunikacijų specialistų pagalba, didinant įmonės pardavimus,

– koučingas iki rezultato, žingsnis po žingsnio kartu su jumis įmonėje įdiegsime 15 esminių pardavimų didinimo instrumentų, kurie jūsų įmonės pardavimus padidins mažiausiai 30 % per metus,

– koučingas iki rezultato, žingsnis po žingsnio kartu su jumis įmonėje sukursime papildomą pajamų šaltinį, kuris be pagrindinio jūsų pajamų šaltinio jums dar atneš papildomai iki 20 % pelno,

– marketingo ir pardavimų skyriaus sistemos sukūrimas ir darbo suorganizavimas pagal Lean technologiją, dėl ko visiškai nekvalifikuoti, naujai priimti darbuotojai, jau po dviejų savaičių praktikos turės profesionalių pardavėjų įgūdžius ir toliau dėl automatinės motyvacinės sistemos pritraukinės jums reikiamus kiekius klientų ir pardavinės nustatytus produktų kiekius,

– paaiškinimus, kaip suskurti įmonės pardavimų strategiją ir strateginį planą artimiausiems 10 metų, su konkrečiomis instrukcijomis ką daryti kai vyksta ekonomikos kritimas ar didelį pokyčiai jūsų nišoje,

– papildomus paaiškinimus, kaip toliau jums savarankiškai tobulinti jūsų pardavimų sistemą taip, kad pardavimai pasiektu stabilų augimą – 50% per metus.

 

3. Pilna premium mokymų versija – 50 000 eurų.

– išsamų auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo, pardavimų procesai ir kiti procesai įmonėje turintis įtakos marketingui ir pardavimams,

– sąrašą iš 20 esminių pardavimų didinimo instrumentų, su paaiškinimais, kaip kiekvieną iš sąrašo instrumentų pritaikyti būtent jūsų veikloje,

– tikslias instrukcijas ir praktinę pagalbą, kaip naudotis Google paieškos, kontekstinės reklamos, fb marketingo, video marketingo, komunikacijų specialistų pagalba, didinant įmonės pardavimus,

– koučingas iki rezultato, jūsų įmonėje žingsnis po žingsnio bus įdiegta 20 esminių pardavimų didinimo instrumentų, kurie jūsų įmonės pardavimus padidins mažiausiai 50 % per metus,

– marketingo ir pardavimų skyriaus sistemos sukūrimas ir darbo suorganizavimas pagal Lean technologiją, dėl ko visiškai nekvalifikuoti, naujai priimti darbuotojai, jau po dviejų savaičių praktikos turės profesionalių pardavėjų įgūdžius ir toliau dėl automatinės motyvacinės sistemos pritraukinės jums reikiamus kiekius klientų ir pardavinės nustatytus produktų kiekius,

– paaiškinimus, kaip suskurti įmonės pardavimų strategiją ir strateginį planą artimiausiems 10 metų, su konkrečiomis instrukcijomis ką daryti kai vyksta ekonomikos kritimas ar didelį pokyčiai jūsų nišoje,

– papildomus paaiškinimus, kaip toliau jums savarankiškai tobulinti jūsų pardavimų sistemą taip, kad pardavimai kasmet stabiliai augtu 50% per metus ir be mano pagalbos.

VIP mokymai įmonės savininkui ar vadovui

1. Trumpoji VIP mokymų versija, kaina – 100 000 eurų.

– išsamų auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo, pardavimų procesai ir kiti procesai įmonėje turintis įtakos marketingui ir pardavimams,

– tikslias instrukcijas ir praktinę pagalbą, kaip naudotis Google paieškos, kontekstinės reklamos, fb marketingo, video marketingo, komunikacijų specialistų pagalba, didinant įmonės pardavimus,

– sąrašą iš 20 esminių pardavimų didinimo instrumentų, su paaiškinimais, kaip kiekvieną iš sąrašo instrumentų pritaikyti būtent jūsų veikloje,

– pardavimų didinimo instrumentų diegimas „iki rakto“. Jūsų įmonėje įdiegsime 10 esminių pardavimų didinimo instrumentų, kurie jūsų įmonės pardavimus padidins mažiausiai 20 % per metus,

– marketingo ir pardavimų skyriaus sistemos sukūrimas ir darbo suorganizavimas pagal Lean technologiją, dėl ko visiškai nekvalifikuoti, naujai priimti darbuotojai, jau po dviejų savaičių praktikos turės profesionalių pardavėjų įgūdžius ir toliau dėl automatinės motyvacinės sistemos, aktyviai ir džiaugsmingai pritraukinės jums reikiamus kiekius klientų ir pardavinės nustatytus produktų kiekius,

– įmonėje vykstančių procesų išgryninimas, išskirstymas, tinkamas atskyrimas ir aprašymas, dėl ko įmonės valdymas taps tiek aiškus, skaidrus ir paprastas, kad lengvai galėsite nuo jo atsitraukti, perduoti jį bet kokios kompetencijos samdomam vadovui ir tiksliai žinosite, kad įmonės pardavimai toliau stabiliai didės ir įmonė plėsis pagal nustatytą planą,

– koučingas iki rezultato, žingsnis po žingsnio kartu su jumis įmonėje sukursime papildomą pajamų šaltinį, kuris be pagrindinės jūsų veiklos, dar papildomai atneš iki 20 % pelno,

– papildomus paaiškinimus, kaip toliau jums savarankiškai tobulinti jūsų pardavimų sistemą taip, kad pardavimai pasiektu stabilų augimą – 50% per metus.

 

2. Vidutinė VIP mokymų versija, kaina – 300 000 eurų.

– išsamų auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo, pardavimų procesai ir kiti procesai įmonėje turintis įtakos marketingui ir pardavimams,

– sąrašą iš 20 esminių pardavimų didinimo instrumentų, su paaiškinimais, kaip kiekvieną iš sąrašo instrumentų pritaikyti būtent jūsų veikloje,

– pardavimų didinimo instrumentų diegimas „iki rakto“. Jūsų įmonėje įdiegsime 15 esminių pardavimų didinimo instrumentų, kurie jūsų įmonės pardavimus padidins mažiausiai 30 % per metus,

– marketingo ir pardavimų skyriaus sistemos sukūrimas ir darbo suorganizavimas pagal Lean technologiją, dėl ko visiškai nekvalifikuoti, naujai priimti darbuotojai, jau po dviejų savaičių praktikos turės profesionalių pardavėjų įgūdžius ir toliau dėl automatinės motyvacinės sistemos, aktyviai ir džiaugsmingai pritraukinės jums reikiamus kiekius klientų ir pardavinės nustatytus produktų kiekius,

– įmonėje vykstančių procesų išgryninimas, išskirstymas, tinkamas atskyrimas ir aprašymas, dėl ko įmonės valdymas taps tiek aiškus, skaidrus ir paprastas, kad lengvai galėsite nuo jo atsitraukti, perduoti jį bet kokios kompetencijos samdomam vadovui ir tiksliai žinosite, kad įmonės pardavimai toliau stabiliai didės ir įmonė plėsis pagal nustatytą planą,

– strateginį planą, kaip išvedinėti savo įmonės pardavimus į užsienio rinkas taip, kad per puse metų garantuotai užimti iki 5 % nišos, bet kurioje vakarų šalyje ir toliau lengvai didinti pardavimus iki norimos ribos,

– paaiškinimus, kaip suskurti įmonės pardavimų strategiją ir strateginį planą artimiausiems 10 metų, kad pardavimai augtu stabiliai po 50 % per metus. Dar instrukcijos, – ką daryti ir kaip išsaugoti pardavimų augimą kai vyksta ekonomikos kritimas ar didelį pokyčiai jūsų nišoje,

– naujo pajamų šaltinio sukūrimas „iki rakto“, kuris be pagrindinio jūsų įmonės pajamų šaltinio dar papildomai jums atneš iki 20 % pelno,

– nuolatinės konsultacijos, kaip toliau jums savarankiškai tobulinti jūsų pardavimų sistemą taip, kad pardavimai pasiektu stabilų augimą 50% per metus.

 

3. Pilna VIP mokymų versija – 500 000 eurų.

– išsamų auditą po kurio matysite realią situaciją, kaip pas jūs dabar vyksta klientų pritraukimo, pardavimų procesai ir kiti procesai įmonėje turintis įtakos marketingui ir pardavimams,

– sąrašą iš 20 esminių pardavimų didinimo instrumentų, su paaiškinimais, kaip kiekvieną iš sąrašo instrumentų pritaikyti būtent jūsų veikloje,

– pardavimų didinimo instrumentų diegimas „iki rakto“. Jūsų įmonėje įdiegsime 20 esminių pardavimų didinimo instrumentų, kurie jūsų įmonės pardavimus padidins mažiausiai 50 % per metus,

– marketingo ir pardavimų skyriaus sistemos sukūrimas ir darbo suorganizavimas pagal Lean technologiją, dėl ko visiškai nekvalifikuoti, naujai priimti darbuotojai, jau po dviejų savaičių praktikos turės profesionalių pardavėjų įgūdžius ir toliau dėl automatinės motyvacinės sistemos, aktyviai ir džiaugsmingai pritraukinės jums reikiamus kiekius klientų ir pardavinės nustatytus produktų kiekius,

– įmonėje vykstančių procesų išgryninimas, išskirstymas, tinkamas atskyrimas ir aprašymas, dėl ko įmonės valdymas taps tiek aiškus, skaidrus ir paprastas, kad lengvai galėsite nuo jo atsitraukti, perduoti jį bet kokios kompetencijos samdomam vadovui ir tiksliai žinosite, kad įmonės pardavimai toliau stabiliai didės ir įmonė plėsis pagal nustatytą planą,

– strateginį planą, kaip išvedinėti savo įmonės pardavimus į užsienio rinkas taip, kad per puse metų garantuotai užimti iki 5 % nišos, bet kurioje vakarų šalyje ir toliau lengvai didinti pardavimus iki norimos ribos,

– paaiškinimus, kaip suskurti įmonės pardavimų strategiją ir strateginį planą artimiausiems 10 metų, kad pardavimai augtu stabiliai po 50 % per metus. Dar instrukcijos, – ką daryti ir kaip išsaugoti pardavimų augimą kai vyksta ekonomikos kritimas ar didelį pokyčiai jūsų nišoje,

– dviejų naujų pajamų šaltinių sukūrimas „iki rakto“, kurie be pagrindinio jūsų įmonės pajamų šaltinio dar papildomai jums atneš iki 40 % pelno,

– koučingas iki rezultato, žingsnis po žingsnio kartu su jumis sukursime vienos iš jūsų įmonės veiklos franšizę,

– nuolatinės konsultacijos, kad jūsų įmonės pardavimai kasmet stabiliai augtu mažiausiai 50% per metus.

Super VIP – 1 000 000 Eurų

Jūsų įmonės pavertimas inovatyviausia pasaulyje, visiškas įmonės veiklos automatizavimas, franšizavimas ir per 2 metus išvedimas į TOP 10 pasaulyje savo nišoje pagal augimo greičius ir pelno dydžius

[accordion clicktoclose=true tag=a][accordion-item title=”Užsiregistruoti asmeninei konsultacijai” state=closed]

Įspėjimas: mokymų planai ir jų kainos gali būti koreguojamos priklausomai nuo jūsų verslo sektoriaus, tipo, nišos, dydžio ir tikslų.  nuo 0 iki 5 metųnuo 5 iki 15 metųvirš 15 metų


  PaslaugosPrekybaProdukcijos gamyba


  B2B (pagrindiniai jūsų klientai kitos verslo įmonės, juridiniai asmenys)B2C (pagrindiniai jūsų klientai fiziniai asmenys)B2G (pagrindiniai jūsų klientai valstybinės institucijos ir įmonės)


  LietuvaES šalysTrečiosios šalys


  nuo 0 iki 10nuo 10 iki 50virš 50


  NeTaip, vieną kartąTaip, daugiau nei vieną kartą


  nuo 10 iki 20 procentųnuo 20 iki 30 procentųvirš 30 procentų

  [/accordion-item][/accordion]