Patvinęs Vilnius, vieniems problemos, kitiems neišnaudota galimybė pasididinti pardavimus

Kaip dauguma turbūt žino, 2017-06-29, dėl smarkios liūties Vilniuje, kai kuriose vietose vanduo užtvindė gatves ir jos tapo nepravažiuojamos. Kai žiūrėjau nuotraukas ir filmukus apie patvinusį Vilnių (aš tai atsargus, iš ryto niekur nevažiavau, visus reikalus sutvarkiau popiet, kai jau potvynio nebuvo), pamačiau nemažai vandenyje iki pusės apsemtų ir nevažiuojančių automobilių.

Šis vaizdas man iškarto priminė kažkada žiūrėta filmuką apie Land Rover automobilius, kad jie pritaikyti važiuoti beveik iki vieno metro gylio vandens telkiniuose.

Tuomet iškarto internete pasižiūrėjau, ką gi daro Land Rover atstovybė Lietuvoje, ar naudojasi galimybe parodyti savo išskirtinumą Vilniečiams, važinėdami labiausiai apsemtose kelių vietose. Bet nieko nepamačiau, nei jų tinklalapyje nei fb puslapyje. Galvoju, ką jie mano apie potvynį, juk tokia gera situacija pasidaryti gerą marketingą. Ir čia pabrėžiu, būtent marketingą, o ne jokį piarą ar neaiškią reklamą.

Bet vakare žiūriu, jau Land Rover fb puslapyje yra nuotraukos ir labai formalus užrašas, – mūsų komanda šiek tiek pavėlavo į patį potvynio įkarštį, tačiau dar patvinusias Vilniaus gatves LandRoverDiscovery pravažiavo be jokių kliūčių! Ir kita liūties banga su Discovery modeliu mums nebaisi – jis gali įveikti net 90 cm gylį. Mes pasiruošę. O jūs?

Taigi, kažkas pas juos nors ir pavėluotai, bet apie galimybe pasinaudoti potvyniu pamąstė. Gal jie ir anksčiau apie tokią akciją pagalvojo, bet gal kokio fotografo ieškojo ilgai. Ir būtent, kai pažiūri į šios jų akcijos nuotraukas, matosi, kad jie stengėsi jas padaryti labai kokybiškai, kad gerai matytųsi jų mašinos grožis. Ir važiuoja tose nuotraukose jų džipas, per elementarias balutes, kurias pervažiuotu net žemas sportinis automobilis. Ir taip realiai vietoj galėjusio būti galingo marketingo, gavosi pigaus piaro akcijėlė, kuri vos vos pritraukia dėmesį, bet visai neparduoda.

Kas jiems trukdė pirmiausia daryti tegul ir nelabai kokybišką, bet filmuką? Ir aplamai, kodėl nėra nufilmuoto ir iš anksto paruošto filmuko, kuriame tie jų džipai varo per metro gylio upes? Dabar beliktu prie potvynio vaizdų pridėti tą filmuką ir viskas. Ir jeigu dar kai kuriuos dalykus padaryti labai tiksliai, galima buvo tokį marketingą ant to padaryti, kad pardavimai Land Roverių šoktu į viršu labai ženkliai.

Bet šiaip niekada nevėlu, bet kokios markės automobiliams padaryti gerą marketingą, kuris remiasi ne tik nuolaidų dalinimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.