Apie ekspertas.lt

Idėja suburti į vieną vietą ekspertus, nebloga. Bet nelabai suprantu, su kokia realia problema, realus žmogus turi susidurti, kad eitu į šį tinklalapį ir ieškotu eksperto iš įvairių sferų, kuris jam padėtu?

Tik užėjus į titulinį tinklalapio puslapį, tinklalapio aprašymas (UPP)

– raskite Jums reikalingą specialistą, Pasiekite savo tikslus su ekspertų pagalba.

Kažkaip neprisimenu, kada mano gyvenime buvo poreikis surasti man reikalingą ekspertą ir dar su juo siekti savo tikslus. Iškilus problemai ieškau problemos sprendimo internete parašytuose tekstuose arba video. Kas susiję su ekspertais, tai nebent kai pas mane buvo poreikis kažką išsiaiškinti gyvenime, tai internete ar per pažįstamus ieškojau paaiškinimo, o radęs kokį paaiškinimą, tik vėliau gal kartais ir pažiūrėdavau, – kas čia toks paaiškino, ar juo galima pasitikėti. Taigi realūs žmonės savo problemos sprendimui, nepažįstamų ekspertų nelabai ieško, kokie tie ekspertai geri bebūtų. Pas ekspertus kreipiasi ir kažko klausia tik tie, kurie juos jau iš anksčiau kažkaip pažįsta, arba žmogui ekspertą parekomenduoja to žmogaus draugas. Todėl ekspertas prisistatydamas dar jį nepažįstančiai auditorijai, turėtu suteikti daug nemokamos informacijos apie savo ekspertiškumą, o šiame tinklalapyje to neradau.

Be to net su gerais ekspertais, kurie suteikinėja tik konsultacijas dažnai būna ta problema, kad labai retas iš jų geba tinkamai perteikinėti savo žinias, tai yra  paaiškinti, kaip visa tai ką jis kalba pritaikyti konkrečiose gyvenimo situacijose. O jeigu ekspertas nekonsultuoja, o pats teikia kažkokią pagalba, tai ne visada galima objektyviai patikrinti paslaugos kokybę. O kai konsultuojantis ekspertas moką paaiškinti, – kaip taikyti jo konkrečias žinias, konkrečioje žmogaus realybėje, o paslaugą teikiančio eksperto konkreti pagalba atvedą klientus iki trokštamų rezultatų, tai dažniausiai tokiems ekspertams save pristatinėti išskyrus savo tinklapį, niekur nereikia, nes klientu būna ilga eilė ir taip. Manau dauguma save kaip ekspertus pristatantys žmonės, yra tikrai puikūs kažkokios savo sferos žinovai, bet man daug įdomiau, kaip jie savo žinias perteikinėja ir taiko konkrečioje gyvenimiškoje situacijoje, o jeigu ekspertai advokatai ar gydytojai, tai kokie konkretūs rezultatai yra pas jų paslaugų gavėjus.

Dar šiame tinklalapyje labai prasta situacija su pateikiamu ekspertų pristatymu konkrečiam klientui, kuriam gal ir reikėtu kažkokios pagalbos. Akivaizdu, tiek tinklalapio kūrėjų tarpe, tiek tinklalapyje esančių ekspertų tarpe unikalių prekybinių pasiūlymų ir pardavimo sistemų ekspertų nėra. Į iškarto iššokančią paieškos eilutę įvedu manau vieną iš geriausių pardavimo ekspertą Lietuvoje – Mindaugas Žebrauskas, jo šiame tinklalapyje nėra. Tai gal dėl to, kad tinklalapyje nėra gerų pardavimo ekspertų, ir tinklalapis, ir ekspertai pardavimo prasme pateikiami labai prastai.

Ekspertų įvairovė didelė, ir gydytojai, ir veterinarai, ir teisininkai, ir su verslu susiję įvairūs ekspertai. Paspaudus ant eksperto, net kuris kaip ir susijęs su verslu, marketingu, pardavimais, beveik nei prie vieno iš jų jokio normalaus pardaviminio pasiūlymo nėra, tik banalybės apie patirtį. Patirties ilgumas, asmeniškai man, ne tik neprivalumas, o priklausomai nuo sferos kartais tik trukumas.

Šiaip gal pakliūti į šių ekspertų tarpą būtų ir visai nieko, bet manau naudos iš to būtų nedaug, tik pažįstamiems parodyti, – va žiūrėk, aš tarp jų. Ir būtent tik šitas momentas, buvimas tarp kitų ekspertų, gal ir padeda kažkiek kiekvienam ekspertui atskirai parduoti savo konsultacijas būtent šiame tinklalapyje. Kitaip nelabai suprantu, dėl ko kažkurį ekspertą iš šio tinklalapio turiu čia ir iškarto pasirinkti ir pirkti jo konsultaciją, jeigu iki šiol jo nepažinojau? Nebent aš neturiu ką veikti, imu pavardę, įvedu į Google ir ieškau daugiau informacijos apie jį internete. Čia su konkrečiomis žinomomis profesijomis gal paprasčiau, nes gan aišku iš bendro išprusimo kuo gali padėti advokatas ar konkrečios sferos gydytojas.

Šiaip galima sakyti, kad verslo idėja ekspertas.lt  gal ir nebloga, bet modelis manyčiau labai, labai prastas ir sunkiai monetizuojamas. Jeigu modelį pakeisti, finansinės naudos ir vertės tiek ekspertams, tiek jų paslaugas perkantiems klientams, tiek ir šios platformos kūrėjams, būtų sukurta daug daugiau.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.